Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Gejming konfiguracija

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
42.000 ден.
Истекува

Опис

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA 1200
CPU - Intel i7 10700F 2.9GHz up to 4.8GHz Core x8 Thread x16 - garancija do 04.2024 god
RAM - DIMM 16GB DDR4 3200MHz Kingston
SSD - Kingston 120GB A400 SATA3
SSD - A-Data 1TB XPG Sx8200 pro PCie Gen 3x4 M.2 - garancija do 03.2026 god
GPU - XFX RX 570 8GB

Moze da se plati so Crypto

Информации

Автор
Covece
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
195

Повеќе огласи од Covece

На врв Дно