Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Гејминг комбо: B660 GamingX + 12600K + Freezer34 Duo + 16GB RAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба комбото, перфектна состојба. Купени од CU пред околу 5 месеци
Графичката од сликата не е за продажба.

MB: Gigabyte B660 GamingX
CPU: Intel i5 12600K
Cooler:Arctic Freezer34 Duo White
RAM: Corsair Vengeance RGB 2x8GB 3200MHz

Цена: 32.000 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
197

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно