Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,графичката карта е купена на 17.04.2023 од Холандија,нема гаранција,никогаш картата не е отварана буквално е како нова и 100% исправна,може да се тестира на моја или ваша конфигурација.Доаѓа во фул пакување фабрички како што следува.Ja продавам затоа што сакам да одам на појака графичка карта.

Цената е 24500 денари
Контакт ППИнформации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
315

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно