Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

GeForce RTX 3070 - 15.500den

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам две картици со одлични температури и фанови + кутии за самите графички.
Riser Cable PCI-E 3.0 x16 -1500 денари
Asus tuf 3070ti 24.000 денари
Palit GeForce RTX 3070 GameRock 15.500 денари

По можност да се подигнат од Скопје, карго + 200 ден.
тел- 070 821 333
  • Ми се допаѓа
Реакции: despotovikj и Miki98

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
861

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно