Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено GEFORCE GTX 1070 Dual 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Графичката се користи моментално за гејминг, не покажала никакви знаци на бучење, свирење, прегревање... сеуште е во компјутер, може да се тестира на лице место.
Визуелно треба да се очисти и на едниот вентилатор му фали една перка. Така ја купив и така се користи од тогаш, нема никакви проблеми.
Купена е пред година дена од член на форумов, гаранција нема.
Комплет со кутија
Се продава поради надградба

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
216

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно