Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Gateron Yellow свичеви

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
900 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
90х Gateron Yellow линеарни свичеви, користени 2 недели. Цена 900 ден.

Информации

Автор
Antonio Vasilevski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
376

Повеќе огласи од Antonio Vasilevski

На врв Дно