Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Gateron Phantom Red линеарни свичови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.750 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичови, свичовите доаѓаат од Keychron Q1 тастатура, користени се минимално (околу една недела). Gateron Phantom Red се лесни и мазни линеарни свичови, направени главно за гејминг/канцелариска употреба. Свичовите не се модифицирани од моја страна (нема lube ниту films), само се фабрички подмачкани со тенок слој.

Дополнително подмачкување од моја страна со Krytox 205g0: 600 МКД

Линк до видео каде што може да се слушне како типкаат :
View: https://www.youtube.com/watch?v=NBv-rBZdLAE&t=158s
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mario Markovski

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
235

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно