Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zeddomazed

Garmin Forerunner 45/45S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
99 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат одлично сочувани Гармин Форранер 45 black и 45S white.
Часовниците се донесени од Англија и се потполно функционални, тестирани. Доаѓаат со кабел.
За повеќе информации обратете се во инбокс. :D

Форумска цена:
99E парче

Информации

Автор
Zeddomazed
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
645

Повеќе огласи од Zeddomazed

На врв Дно