Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bogdan.j

Garmin Fenix 7X Solar купен пред 8 дена од Нептун

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.neptun.mk/categories/SMART_CASOVNICI/GARMIN-Fenix-7X-SOLAR
На кратко да не се нервирам дополнително, направив грешка, од брзање мислејќи дека овој модел има и ECG-а нема.
Се разочарав и сакам Fenix 7X Saphire Pro да земам.
Купен е нов од Нептун на 10.02.2024 по цена од 47.499
Ако некој е заинтересиран, дајте предлог, затоа што стварно немам идеја јас.

Информации

Автор
bogdan.j
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
197

Повеќе огласи од bogdan.j

На врв Дно