Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Zeddomazed

Garmin Fēnix 3 HR Sapphire

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.999 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава одлично сочуван Garmin Fenix 3 HR со сафирно стакло. Саат е е донесен од UK и е употребуван околу година дена.

Информации

Автор
Zeddomazed
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
2163

Повеќе огласи од Zeddomazed

На врв Дно