Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено GamingPC: B660+12600K+16GB RAM+RTX3070+1TB NVME

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
61.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На продажба гејминг конпјутер со следните спецификации:

CASE : DeepCool CC560 RGB (4x120mm A-RGB Fans)
Motherboard: Gigabyte B660 Gaming X LGA 1700
CPU: Intel® Core™ i5-12600K
CPU Cooling: ARCTIC Freezer 34 eSports DUO White
Memory: Corsair Vengeance Rgb Pro 2x8GB @ 3600Mhz
GPU: Msi GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO 8G
SSD: Kioxia Exceria PRO NVMe SSD 1TB
PSU: CoolerMaster Vanguard V850 Platinum 850W Fully-modular

Користен 4 месеци, перфектна состојба. Гаранција од CU, со исклучок на PSU и GPU тие немаат.
Праќање по карго на Ваш ризик, по претходно снимено видео!

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
152

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно