Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Gaming Слушалки Asus Rog Strix Fusion 300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам речиси нови Asus Rog Strix Fusion 300
Ги има нешто повеќе од 1 година, користени се нецела недела,
Имав потреба од Wi-Fi слушалки (трчање по мали деца си бара wireless слушалки)
Доаѓаат комплет во оригинална кутија со сите додатоци,
2 кабли, 3.5 и USB + резервен пар на перничиња (резервните се некаков leather).

Можна замена исклучиво за Airpods Pro прва или втора генерација.

Да бидам искрен, едни од најдобрите Gaming слушалки што сум ги имал, како звук така и build.
За проверени членови дозволувам тестирање 24ч пред да ги купите.
Цена 3500ден.
контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
483

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно