Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Gaming PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
46.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Cpu: Amd ryzen 5 5600g
Mb: Msi mpg B550i gaming edge
Ram: Corsair vengence rgb pro 3200mhz 2x8gb
Psu: 550w 80+ bronze real power
Ssd: Kingston k2000 500gb nvme
Gpu: Evga gtx1660ti sc

Одлично сочуван

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
568

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно