Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Gaming Pc

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava pc
CPU:Ryzen 5 3600
M/B:Asus X470 PLUS TUF GAMING
RAM:G.Skill Ripjaws4
GPU:XFX RX580 4GB DDR5
SSD/HDD:120GB/500GB
PSU:Cooler Master 600W V3
CASE:IN POWER so 4 Led Blue kuleri

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
669

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно