Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Luca Toni

Gaming PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
82.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава Компјутер со Монитор, следува со сите кутии комплет

Процесор: AMD Ryzen™ 5 3600 3.9GHz 6c/12t
Графичка Карта: AMD ASUS 6600 RX - гаранција до 17.01.2025
РАМ Меморија: 16GB 2x8GB HyperX Predator 3200MHz RGB - гаранција до 15.04.2025
Напојување: Riotoro Enigma G2 750w GOLD Modular - гаранција до 15.04.2025
Матична: ASUS TUF B450
Меморија: M.2 NVME Samsung PM871b 256GB SSD и Toshiba 2TB P300 HDD
Ладилник: NZXT Kraken X62 - гаранција до 06.04.2023
Куќиште: NZXT H510i
Монитор: Dell Alienware AW2521HFLA - гаранција до 13.01.2025
Звучници: Logitech 2.1 2231
Тастатура: Razer Ornata V2 - гаранција до 05.03.2023
Глушец: Razer Viper mini
Слушалки: Razer Kraken 7.1 + држач за слушалки
2 џојстици

цена: 82000
  • Љубов
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
Luca Toni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
829

Повеќе огласи од Luca Toni

На врв Дно