Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: Z390, i7 9700KF, GTX 1080Ti, 512GB NVMe + 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
37.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам гејминг компјутер со следниве спецификации:

MB: Asus ROG Strix Z390-F
CPU: Intel Core i7 9700KF
CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition
RAM: G.Skill Trident-Z 16GB(2x8GB) DDR4-3200 CL16 RGB (Samsung)
VGA: Asus GTX 1080Ti Founders edition
SSD: Samsung PM981 512GB NVMe
HDD: Toshiba 1TB
PSU: nJoy! Legion 700W 80+ Silver
Case: Cooler Master MB500 aRGB /w 3x 120mm aRGB fans - ново

Цена, фиксна: 37000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
405

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно