Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: Z370, i5 9600K, 16GB DDR4-3200, RX5700XT, 500GB NVMe + 500GB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
5 септември 2023 во 22:09 38.000 ден. 5
На врв Дно