Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: Z370, i5 8600K, 16GB DDR4-3200, RTX 2060, 500GB NVMe + 1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
34.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам одлично сочуван гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следнава конфигурација:

MB: Gigabyte Z370-HD3
CPU: Core i5 8600K
CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212 EVO Led
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR4-3200 CL16 RGB - нов, 57 месеци гаранција
VGA: Zotac RTX 2060 Gaming 6GB OC
SSD: Kingston NV2 500GB - ново, 33 месеци гаранција
HDD: WD Caviar Blue 1TB - нов, 12 месеци гаранција
PSU: DeepCool DN550
Case: Deepcool Mattrex 50 /w 4x120mm aRGB fans

Гаранција на сите половни делови 1 месец
Цена, фиксна: 34000 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
497

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно