Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: Ryzen 5 5600, 32GB DDR4, RX6700XT 12GB, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
48.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка

MB: Gigabyte Aorus Elite B450
CPU: AMD Ryzen 5 5600
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB(2x16GB) DDR4-3200 CL16
VGA: Gigabyte RX6700XT Aorus Elite 12GB OC - половна, перфектна сосотојба
SSD: Samsung 980 1TB
Case: Xigmatek Lux S, 4 x 120mm ARGB fans
PSU: Deepcool PF750

Гаранција 3 месеци на графичка картичка, 2 години на останатото.
Цена, фиксна: 48000 денари

075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: crazzyy84

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
291
На врв Дно