Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: Ryzen 5 5500/16GB DDR4-3200/RTX3060Ti/1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
39.990 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Gaming компјутер со сите нови делови освен графичка карта половна:

MB: Asus Prime A520M-K
CPU: AMD Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Predator RGB 2 x 8GB 3200MHz DDR4
GPU: Asus TUF Gaming RTX3060 Ti 8GB GDDR6
SSD: Samsung 980 1TB
CASE: MS Armor V705, 3 x 120mm ARGB ring fans
PSU: Njoy Synergy 500W 80+

Гаранција 6 месеци на графичка карта, 2 години на останато.
Цена, фиксна: 39.990 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
131

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно