Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC Insomnia Shadow Blast/Blast XT: R7 5800X3D/5700x, 32GB RAM, RTX 4070S/4070, 2TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
87.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови гејминг конфигурации со 3 години гаранција:


Insomnia Shadow Blast XT:

MB: Gigabyte B550 Aorus ELite AX V2
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D
CPU Cooler: Endorfy Spartan 5 MAX aRGB
RAM: Kingston HyperX Fury 32GB (2x16GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC 12GB
SSD: Kingston NV2 2TB Gen.4 x4 NVMe
PSU: Chieftec Atmos 750W 80+ Gold Full Modular ATX 3.0
Case: Endorfy ARX500 Mesh
Case fans: 4x Endorfy 140mm aRGB silent + 1x Endorfy 120mm aRGB silent

Цена, фиксна: 100000 денариInsomnia Shadow Blast:

MB: Gigabyte B550 Aorus ELite AX V2
CPU: AMD Ryzen 7 5700X
CPU Cooler: Endorfy Spartan 5 MAX aRGB
RAM: Kingston HyperX Fury 32GB (2x16GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce 3X OC 12GB
SSD: Kingston NV2 2TB Gen.4 x4 NVMe
PSU: Chieftec Atmos 750W 80+ Gold Full Modular ATX 3.0
Case: Endorfy ARX500 Mesh
Case fans: 4x Endorfy 140mm aRGB silent + 1x Endorfy 120mm aRGB silent

Цена, фиксна: 87000 денари075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
272

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно