Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC Insomnia Ice Brick: B650E, R7 7800X3D, 32GB DDR5-6000, RX7800XT 16GB, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
111.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов gaming компјутер Insomnia Ice Brick:

MB: NZXT N7 B650E White
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D
CPU Cooler: NZXT T120 RGB White + NZXT 120mm fan White
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB(2x16GB) DDR5-6000 CL36 RGB White
VGA: Asrock RX7800XT Steel Legend OC White
SSD: Kingston HyperX Fury Renegade 1TB
PSU: DeepCool PF750 750W 80+
Case: NZXT H5 Elite White
Case fans: 2x140mm NZXT RGB White + 1x120mm NZXT White
Extras: White cable set 24pin MB + 8pin CPU + 2x 8pin VGA

Гаранција: 3 години на цела конфигурација

Цена: 111000 денари
075 437-061, Кирил
  • Љубов
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
385

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно