Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: H270, i5 6600, 16GB DDR4, RTX 2060, 256GB NVMe + 500GB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам одлично сочуван и комплетно исправен гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: MSI H270 PC Mate
CPU: Core i5 6600
RAM: G.Skill 16GB DDR4-2400
VGA: Zotac RTX 2060 Gaming 6GB
SSD: Samsung PM961 256GB NVMe (3000MB/s Read, 2500MB/s Write)
HDD: Seagate 500GB SATA
PSU: EVGA B600 600W 80+ Bronze
Case: MS Fighter V310 aRGB

Гаранција на цела конфигурација 1 месец
Цена, фиксна: 26000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
289

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно