Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: H110, i5 7400, 16GB DDR4, RX580 8GB, 512GB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нискобуџетен гејминг компјутер составен од половни и нови делови со следнава конфигурација:

MB: Gigabyte H110-D3H
CPU: Intel Core i5 7400
RAM: Samsung 16GB(2x8GB) DDR4-2667
VGA: XFX RX580 GTS Black 8GB OC
SSD: Verbatim V550 S3 512GB - ново, 35 месеци гаранција
PSU: FSP 500W 80+ Bronze
Case: MS Fighter V310 /w 3x120mm ARGB fans - нови

Гаранција на сите половни делови 1 месец
Цена, фиксна: 17500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно