Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B660, i5 14400F, 32GB DDR4-3200, RTX4060Ti, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
77.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следниве спецификации:

MB: MSI MAG B660M Mortar Wifi White
CPU: Intel Core i5 14400F
CPU Cooler: NZXT T120 RGB White
RAM: Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) DDR4-3200 CL16 RGB White
VGA: Gigabyte RTX4060Ti AERO 8GB OC White
SSD: Samsung 980 Pro 1TB Gen. 4 x4
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+
Case: NZXT H5 Flow RGB White

Гаранција: 2 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 77000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно