Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B660, i5 13400F, 16GB DDR4-3600, RTX4060, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
59.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов компјутер со следниве спецификации:

MB: Asus B660M-K D4
CPU: Intel Core i5 13400F
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 16GB(2x8GB) DDR4-3600 CL16 RGB
VGA: Asus RTX4060 Dual 8GB OC
SSD: Samsung 980 Pro 1TB Gen. 4 x4 NVMe
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+
Case: Xigmatek Master X Mesh
Case fans: 4x Xigmatek 120mm aRGB + aRGB Controller

Гаранција: 2 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 59000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
127

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно