Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B660, i5 12400F, 16GB DDR4-4266, RTX 3060Ti, 1TB NVMe + 1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
84.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Gigabyte B660-DS3H DDR4
CPU: Intel Core i5 12400F
RAM: Kingston HyperX Predator 2x8GB DDR4-4266 CL19 RGB
VGA: Gigabyte GeForce RTX 3060Ti Gaming 8GB OC
SSD: SP US70 1TB NVMe
HDD: WD Caviar Blue 1TB SATA
PSU: Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold Full Modular
Case: NZXT H510i Black aRGB

Гаранција 2 години
Цена, фиксна: 85000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
518

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно