Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B660, i5 12400F, 16GB DDR4-3600, RTX 3060, 500GB NVMe + 1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
62.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат нови гејминг компјутери:

MB: Gigabyte B660 DS3H DDR4
CPU: Core i5 12400F
RAM: A-Data XPG 60 16GB (2x8GB) DDR4-3600 CL18 aRGB
VGA: GeForce RTX 3060 12GB
SSD: Kingston NV2 500GB PCI-e 4.0 x4
HDD: WD Caviar Blue 1TB SATA
Case: NZXT H510 (боја по избор црно, црно/црвено, бело)
PSU: nJoy! Ayrus 500W 80+

2 години гаранција
Цена, фиксна: 62000 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
723

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно