Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: B660, i5 12400F, 16GB DDR4-3200, RTX 3060, 500GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
63.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Gigabyte B660M-DS3H
CPU: Core i5 12400F
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: EVGA RTX 3060 SuperClocked 12GB OC
SSD: Samsung 980 500GB NVMe
PSU: DeepCool DQ650M-V2L 80+ Gold Modular
Case: DeepCool Matrexx 50 ARGB /2 4x120mm ARGB fans

Гаранција 2 години на цела конфигурација

Цена, фиксна: 65000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
499

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно