Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: B650, Ryzen 5 7600X, 32GB DDR5-5600, RX7700XT, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
87.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов гејминг компјуер со следнава конфигурација:

MB: Gigabyte B650M-DS3H
CPU: Ryzen 5 7600X
CPU Cooler: NZXT T120 RGB
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB(2x16GB) DDR5-5600 CL36 RGB EXPO
VGA: Gigabyte RX7700XT 12GB Gaming X OC
SSD: Samsung 980 PRO 1TB
Case: NZXT H510 ELITE RGB
Case fans: 2xNZXT Aer RGB2 140mm + NZXT 140mm Aer-F + NZXT 120mm Aer-F
PSU: Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold Modular

Цена, фиксна: 87000 денари
Гаранција на цела конфигурација 2 години
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: puscyfer

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
333

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно