Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B650, Ryzen 5 7500F, 16GB DDR5-6000, RTX4060, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
53.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следниве спецификации:

MB: MSI B650M-B
CPU: AMD Ryzen 5 7500F
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 16GB(2x8GB) DDR5-6000 CL40
SSD: Kingston NV2 1TB Gen. 4 x4
VGA: MSI RTX4060 Ventus 8GB OC
PSU: njoy! Synergy 500W 80+
Case: nJoy! NYX Air
Case fans: 3x Xigmatek 120mmm static RGB led fans

Гаранција: 2 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 53000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
174

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно