Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gaming PC: B450M+8GB+Ryzen 3 3100+RX580 4GB +Asus VG249

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Case : antec nx410 white 1x120mm 2x140mm rgb fans - гаранција
Mb : b450m gigabyte ds3h v2 4x dimm
Cpu : RyZen 3100 - гаранција
Cpu cooler : CoolerMaster Hyper 212 evo rgb black edition - гаранција
Ram 1x 8gb 3200mhz hyperx kingston rgb
Gpu : xfx rx 580 4gb - не е копана ако мења нешто. + argb holder
Ssd 256gb nvme + 500gb hdd
Psu : SharKoon mwe 550 80 plus gold

Monitor : 24" asus tuf vg249 ips 144hz 2години гаранција

Само куќиште: 26.500 фиксно
Монитор 8.500 фиксна

Комплет 32.000 денари.

Од сите делови освен графичката има кутии.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
297

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно