Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: B450, Ryzen 7 5800X, 32GB DDR4-3600, RX6900XT, 1TB NVMe + 2TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
112.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов gaming PC со следнава конфигурација:

MB: Asrock B450 Steel Legend
CPU: AMD Ryzen 7 5800X
CPU Cooler: DeepCool AG400 ARGB
RAM: Kingston HyperX Fury Renegade 32GB (2x16GB) DDR4-3600 CL16 RGB
VGA: XFX RX6900XT Swift 319 16GB OC
SSD: Silicon Power US70 1TB NVMe PCI-e Gen. 4 x4
HDD: Toshiba P300 2TB SATA
Case: Cooler Master H500 ARGB
PSU: EVGA G5 750W 80+ Gold Full Modular

Гаранција 2 години
Цена, фиксна: 112000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
302

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно