Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B450, Ryzen 5 5600X, 32GB DDR4-3600, RX6900XT, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
91.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Asrock B450 Fatal1ty
CPU: AMD Ryzen 5 5600X
CPU Cooler: DeepCool AG400 BK
RAM: Kingston HyperX Fury Renegade 32GB(2x16GB) DDR4-3600 CL16 RGB
VGA: XFX RX6900XT SWFT 319 16GB OC
SSD: Corsair MP600 1TB NVMe Gen. 4 x4
PSU: Cooler Master V750 V2 750W 80+ Gold Full Modular
Case: Cooler Master MB500 ARGB

Гаранцијана цела конфигурација 2 години
075 437-061, Кирил

Цена, фиксна: 91000 денари

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
950

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно