Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B450, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4-3600, RX6700XT, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
63.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам гејминг компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка:

MB: Asrock B450 Steel Legend - нова 23 месеци гаранција
CPU: Ryzen 5 5600X - нов, 35 месеци гаранција
CPU Cooler: DeepCool AK400 White
RAM: Corsair 2x8GB DDR4-3600 CL18 Vengeance Pro SL RGB White
VGA: Sapphire RX6700XT Nitro+ 12GB OC - половна, 12 месеци гаранција
SSD: Corsair MP600 Gen. 4 x4 - 12 месеци гаранција
PSU: DeepCool DQ650-M-V2L 650w 80+ Gold Full Modular - 12 месеци гаранција
Case: NZXT H510 White, mod NZXT 120mm silent fan White

Цена, фиксна: 63000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
564

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно