Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B450, Ryzen 1600AF, 2x8GB DDR4-3200, GTX 1660S, 500GB + 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
39.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:MB: Gigabyte B450M-DS3H
CPU: AMD Ryzen 5 1600AF
RAM: A-Data XPG 16GB(2x8GB) DDR4-3200 CL16
VGA: EVGA GTX 1660 Super SC Ultra Gaming 6GB OC
SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB
HDD: Toshiba P300 1TB
PSU: nJoy! Ayrus 500W
Case: Deepcool Matrex 50 /w 4x120mm aRGB fans

Гаранција 2 години на цела конфигурација.

Цена, фиксна 39000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
310

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно