Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming PC: B450, 5600X, 16GB DDR4-3600, RTX 3060Ti, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
66.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов компјутер со следниве спецификации:

MB: Asrock B450 Steel Legend
CPU: Ryzen 5 5600X
CPU Cooler: DeepCool AK400 White
RAM: Corsair 2x8GB DDR4-3600 CL18 Vengeance Pro SL RGB White
VGA: Asus RTX 3060Ti TUF Gaming OC 8GB
SSD: Samsung 980 Pro 1TB
PSU: DeepCool DQ650-M-V2L 650w 80+ Gold Full Modular
Case: NZXT H510 White, mod NZXT 120mm silent fan White

Гаранција на цела конфигурација 2 години.

Цена, фиксна: 66000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
472

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно