Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC Asus ROG G15DK: B550, 3600X, 6600XT, 1TB NVMe + 1TB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
61.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови гејминг компјутери Asus ROG G15DK

MB: Asus ROG B550
CPU: AMD Ryzen 5 3600X
Cooler: Asus Tower 92mm /w 6 heat pipes
RAM: 16GB (2x8GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: AMD Radeon RX6600XT
SSD: 1TB NVMe Gen 4.0 x4
HDD: 1TB SATA
Case: Asus GD15 aRGB
PSU: 750W 80+ Gold Modular

Цена, фиксна: 65000 денари
075 437-061, Кирил

Гаранција 1 година

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
313

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно