Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Gaming PC: A520, Ryzen 5 5600, 16GB DDR4-3200, RTX4060 8GB, 1TB NVMe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
43.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: MSI A520M-A PRO
CPU: AMD Ryzen 5 5600
RAM: Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: MSI RTX4060 Ventus 2X 8GB OC
SSD: Kingston NV2 1TB NVMe Gen. 4
Case: Xigmatek Mesh X MESH
Case fans: 4x Xigmatek 120mm aRGB
PSU: nJoy! Synergy 500W 80+

Гаранција: 3 години на цела конфигурација
Цена, фиксна: 43000 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
59

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно