Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Gaming Monitor Benq Mobiuz EX2710Q 27" 2560x1440 165Hz 1ms IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам неколку месеци користен монитор во безпрекорна сосотојба Benq Mobiuz EX2710Q 27" 2560x1440 165Hz 1ms IPS, спакуван во оригиналната кутија со сите додатоци и преостаната гаранција од над 2 години.Цена, фиксна: 16000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
184

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно