Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Gaming laptop Lenovo Legion Y520

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Се продава гаминг лаптоп леново легион у520, лаптопот е добар сочуван и не е многу користен лаптопот доагја со торба и пуњач

Спецификации:
INTEL i7 7700HQ
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti
16 GB DDR4
2 x 2W Harman™ Certified Speakers with Dolby Audio™ Premium
15.6" FHD (1920 x 1080)

Контакт број: 071-585-007
ако мозе проценка

365661149_1012173203251418_3755101482565970293_n.jpg

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Последна промена
Прегледи
220

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно