Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

Gaming Headset Razer Kraken 7.1 Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Razer Kraken 7.1 Black , купени од Анхоч , уште под гаранција.
Користени 4-5 месеци за лајт гејминг , состојба 10/10

Информации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
202

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно