Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Deksa

Gaming Chair/Гејминг Столица

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Дечки ве молам за проценка за следнава Гејминг столица користена 3 години, ми се смени распоред по дома, па треба да се замени со нешто помало:

Предности: анатомски облик, цврста двојна еко-кожа, двојни шавови, нема крцкања, црвста и стабилна

Забелешки: на десниот потпирач за раката има 2цм пресек кој едвај се приметува (го оштетив на бирото, види слика), на левиот агол од седлото има кругче со радиус од 2мм зуцка на кожата (види слика), 2-3 пати ми се има случено да се „симне“ сама по себе

Информации

Автор
Deksa
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
242

Повеќе огласи од Deksa

На врв Дно