Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Продадено Galaxy Watch 4 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава црн Samsung Galaxy Watch 4 44mm. Часовникот е во беспрекорна состојба, константно користен со заштитно стакло. Купен е во декември 2021 од А1. Со него доаѓаат оригиналниот полнач и додатни 6-7 ремчиња.

Информации

Автор
pecemece
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
185

Повеќе огласи од pecemece

На врв Дно