Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mviktors

Продадено Galaxy watch 4 44mm BT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам Galaxy watch 4 44mm BT - црна боја.

Купен од Телеком, без никакви оштетувања и гребаници, состојба 10/10. Разлика во батеријата немам приметено, го користам цело време поврзан со Самсунг телефон и со периодично користење за трчање/точак/планина држи околу ден ипол до два.

Доаѓа во фабричката кутија со полначот, црно ремче кое дојде со него + две заштитни „куќишта“против удари, зелено и црно и дополнителни ремчиња од Али. Две ремчиња се на пат навака.

Го продавам принудно бидејќи не е компатибилен со Apple, идеално сценарио е да се користи со Самсунг телефон. Брзо конектира GPS, одличен е како смартвоч и не би го сменил доколку можев да го користам со iPhone.

Користен околу една година, бидејќи немам фискална нека се смета дека доаѓа без гаранција.

За повеќе информации по ПП

Цена: 8000 денари

Информации

Автор
mviktors
Поднесена
Последна промена
Прегледи
334

Повеќе огласи од mviktors

На врв Дно