• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Продадено Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
500 €
Истекува

Опис

Здраво, продавам Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black.

Телефонот го купив од член на форумов пред 2 месеци, го продавам бидејќи ми е многу гломазен.

Телефонот е купен мај 2021 од ледиком.

Телефонот има променет екран од претходниот сопственик, му паднал и се скршил екранот при што е променет со нов оригинален.
Јас можам да потврдам дека екранот е сосема во ред, со висок рефреш рејт.

Огласот од претходниот сопственик: Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black

Телефонот нема никакви гребаници и сл.
Кутија + полнач за брзо полнење

Цена: 500е,
Локација: Скопје
Телефон: 071 848 528
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Последна промена
Прегледи
188

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно