Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kristijan_m75

GALAXY NOTE 8 N950F

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note8-8505.php#n950f
Се продава телефонот од насловот,купен од телеком Август 2019та.Гаранцијата е истечена,го добивате со комплет кутија освен слушалките.
Верзијата е со ексинос чип,6/64Гб.

Информации

Автор
kristijan_m75
Поднесена
Последна промена
Прегледи
211

Повеќе огласи од kristijan_m75

На врв Дно