Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

Galaxy Buds2 - нови, неотпакувани

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.samsung.com/us/mobile-audio/galaxy-buds2/
Се продаваат целосно нови и неотпакувани Galaxy Buds 2 со локална гаранција до 10.2023. Слушалките се со Active Noise Cancelling.
Целосни спецификации може да видите на следниов линк: Galaxy Buds2 | Wireless Earbuds | Samsung USЦена: 7.000мкд

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
219

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно