Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran995

Galaxy Buds Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Како што видов, во Анхоч се 10.500 ден. На друго место не проверив, да бидам искрен. Нов пар, отворен чисто за проверка дали е во ред.
Не се од акцијата за S22.

Информации

Автор
Goran995
Поднесена
Последна промена
Прегледи
288

Повеќе огласи од Goran995

На врв Дно