Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

GA-H110-D3A

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
плочата доага и со некој процесор целерон и интел кулер, тие се гратис

исправни, може проба на лице место

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
290

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно